Zpracování osobních údajů

 

 

Ochrana osobních údajů

Abychom Vám mohli nabídnout naše služby a uskutečnit jejich plnění, či Vám nabídnout relevantní obsah, potřebujeme znát některá Vaše osobní data. Naše práce s osobními daty plně podléhá zákonným normám, zejména zákonu o ochraně osobních údajů.


Osobní údaje

Od Vás jako od zákazníka fyzické osoby musíme při nákupu/nabídce marketingových akcí požadovat tyto údaje: jméno a příjmení, úplnou poštovní adresu, telefonické spojení, e-mailovou adresu. Tyto údaje jsou nezbytné k Vaší identifikaci, ke komunikaci s Vámi, k realizaci prodeje zboží a zaúčtování Vaší platby za zboží, dále k informování o slevách, novinkách a dalších marketingových aktivitách (emailový marketing, telemarketing, SMS).  Pokud nakupujete jako firma potřebujeme navíc adresu sídla firmy, IČ a DIČ.


Údaje o Vaší činnosti

Údaje o Vašich nákupech, reklamacích a další Vaší činnosti v internetovém obchodě/na webu mají rovněž důvěrný charakter a podléhají stejným bezpečnostním pravidlům jako práce s osobními údaji. Zpracováváme také cookies.

Všechna data, která o Vás a Vašem chování získáme, chráníme před zneužitím, nikomu jinému neposkytujeme (vyjma společností zajišťující spediční služby nebo platební styk, které obdrží nezbytné minimum informací o zákazníkovi, potřebné pro bezproblémové vyřízení konkrétní objednávky) a slouží pouze ke kvalitnímu poskytování našich služeb.


Váš souhlas

Užitím
a) našeho internetového obchodu 
b) našich služeb na provozovně (např. vlastnictví členské karty)
c) marketingových akcí 

nám dáváte souhlas se shromažďováním a používáním osobních údajů v uvedené míře a souhlasíte s výše uvedenými pravidly.
Souhlas se zasíláním obchodních sdělení můžete odvolat v každém takovém marketingovém emailu (dle návodu), případně nás kontaktovat na telefonu pobočky a my Váš nesouhlas zaevidujeme.